Opravdu nechápu, že server jako je joox.net může existovat. Ať už z důvodů (ne)legality nebo dostupnosti (přijatelnou rychlostí). Tak tedy warezáci, podívejte se na joox.net.

7 komentářů

Neváhejte napsat k článku komentář

Nevyplňujte:

 1. 1
  Scarysek

  scarysek<zavináč>gmailtečkacom

  On samotný provoz toho serveru je úplně legální, to že jeho provoz závysí na nelegální činnosti je věc druhé - také nemůžeš žalovat bittorent za to, že pomocí něj stahují lidé warez.

  • Na komentář odpověděl(a) Antonín Daněk v komentáři #2
 2. 2
  Antonín Daněk

  danek<zavináč>antonindanektečkacz

  Jo, je úplně legální, ale štve mě to. To je to samí, jako když se v zastavárně prodávaj kradený věci. Prostě bych začal dávat nějaký pokuty při podporování warez a bylo by. Obvinit servery jako je tenhle, Rapidshare nebo různý warfora by nebyl problém.
  Ten torrent je ještě spornej, zákázat celou síť neni tak jednoduchý, zvlášť když se používá i pro legální přenosy.

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #1, který napsal(a) Scarysek
  • Na komentář odpověděl(a) Scotty v komentáři #3
 3. 3
  Scotty


  A napriklad ten zminovany rapidshare se neda pouzivat "pro legalni prenosy"?! Spousta legalnich veci se umistuje na free download servery, at uz jenom kvuli statistice stazeni a nebo treba proto, ze z toho autor neco ma...

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #2, který napsal(a) Antonín Daněk
  • Na komentář odpověděl(a) Antonín Daněk v komentáři #4
 4. 4
  Antonín Daněk

  danek<zavináč>antonindanektečkacz

  No jo, mistr krádeže se ozval. To by mě zajímalo kolik procent souborů na Rapidshare neni warez. 2% ?

  Já bych jim udělal kontrolu serverů na základě zjištění, že poskytujou kradený data (může si to stáhnout kdokoliv tak proč ne příslušnej úřad). Potom bych je to donutil smazat a zaplatili by pokutu, která by je zničila. Myslim že v případě Rapidshare by se klidně ta pokuta dala určit nějak plošně za ukradenej gigabajt. Tolik peněz neni na světě, kdyby jim někdo dal klasickou pokutu jaká je za porušování autorských práv.

  Co z toho kdo má když dá soubor na Rapidshare ? Rapidshare body abys mohl stahovat jiný warez. icon_lol.gif

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #3, který napsal(a) Scotty
 5. 5
  SUK

  sukinatečkacz<zavináč>seznamtečkacz

  Je to smula ale zalovat rapidshare a podobne v podstate nemuzes. V podminkach jiste najdes cosi jako "za uploadovany obsah ruci uzivatel" a ze se vzdavaji odpovednosti za ulozene soubory. Takze to pro ne je vlastne legalni a pokutu by (kdyby se neco delalo) platili jednotlivi uzivatele kteri uploaduji.

  • Na komentář odpověděl(a) Antonín Daněk v komentáři #6
 6. 6
  Antonín Daněk

  danek<zavináč>antonindanektečkacz

  Otázka je, jestli je vůbec možný se takovýmhle prohlášením zbavit odpovědnosti. Jestli jo, tak je to další věc v zákoníku, která by se měla nějak ošetřit. Omezit to třeba množstvím.

  To je jako s těma restauracema. Když si tam daj cedulku, že za odložený věci neručí, tak je to taky odpovědnosti nezbavuje. Je to jen psychickej hack na lidi.

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #5, který napsal(a) SUK
  • Na komentář odpověděl(a) Scarysek v komentáři #7
 7. 7
  Scarysek

  michal<zavináč>scarysektečkacom

  A jak budou kontrolovat obsah chráněný heslem? Je přeci zcela normální, že se warez pod jiným jménem zabalí do ZIP/RAR... a da se tomu heslo, ktery maji ti lide dostupne na nejakem warez foru. proste to nejde tak jednoduse, jak si myslite...

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #6, který napsal(a) Antonín Daněk