… k mému šťastnému zjištění.

Dříve bylo pouze 1500 MB pro FTP, což mě už před nějakým tím měsícem začínalo omezovat. Teď byla kvóta navýšena na 3000 MB. Celkově tedy 6000 MB, ale s prostorem pro e-mail a databáze jsem se stropu nedotýkal (tedy u mailu ano, ale nijak o více jak rok staré zprávy nestojím, takže jsem je s klidem smazal).

Pro upřesnění. Není to patrně žádná novinka, jenom jsem si toho teď všimnul. Změny u ostatních typů účtů nesleduji.

3 komentáře

Neváhejte napsat k článku komentář

Nevyplňujte:

 1. 1
  Scotty

  kapl.tom<zavináč>centrumtečkacz

  Heh, pamatuju si, jak ses mi posmíval, že banán jen zvyšuje kapacitu a už jsi na tom taky. Když čtu příspěvky lidí, co jim všechno na Onebitu ve Wordpressu nefunguje, tak si říkám, že banán byl zlatej... I když ho už možná také opustím...

  • Na komentář odpověděl(a) Antonín Daněk v komentáři #2
  • Na komentář odpověděl(a) Petr Benešovský v komentáři #3
 2. 2
  Antonín Daněk

  danek<zavináč>antonindanektečkacz

  Říkal jsem, že to je jeho jediná výhoda.

  Pokud jde o Wordpress, je to těžkopádná mrcha a ani se nedivim, že to nejde na sdíleným hostingu pustit. Neuvěřitelný, jak někdo dokáže nafouknout obyčejnýho správce textu.

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #1, který napsal(a) Scotty
 3. 3
  Petr Benešovský


  Dobrý den,

  dovolte abych se k Vašemu příspěvku vyjádřil:

  1. Navyšování diskového prostoru je zcela běžná záležitost napříč všemi webhostery. V případě tarifu WEB-PROFI jsme se snažili především vyjít vstříc ohlasům našich klientů.

  2. Wordpress je opravdu velice náročná OpenSource aplikace, mnoho našich klientů ji však bez problémů používá. I přes její náročnost je pro nejnižší tarif dostupný např. memory_limit 32 MB, což je pro základní sdílený webhosting hodnota nadprůměrná. Jakýkoliv problém s provozem aplikace je připravena řešit naše technická podpora, návod na instalaci lze nalézt v naší znalostní bázi zde:
  http://www.onehelp.cz/onebi...nstalaci


  S pozdravem
  Petr Benešovský
  ONEbit.cz

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #1, který napsal(a) Scotty