To jsem si myslel už od začátku, ale teď jsem mu dal šanci a asi týden jsem měl nějaké Twittery ve čtečce. Výsledek:

 • Nedozvěděl jsem se přes něj vůbec nic zajímavého.
 • Nechápu ten koncept, že když někdo napíše odpověď a já si jí přečtu, tak musím ještě znovu klikat, abych viděl, na co odpovídá.
 • GReader načítá příspěvky zpětně, hromadně. Takže dlouho nic a pak na vás najednou vypadne 20 zpráv.

Možná mi řeknete, že kdybych se registroval a Twitter četl přes jejich rozhraní, tak druhé dva problémy odpadnou - nevim. Pryč s tím.

4 komentáře

Neváhejte napsat k článku komentář

Nevyplňujte:

 1. 1
  Michael

  michaelf.ms<zavináč>gmailtečkacom

  Mně se nelíbí ten koncept. Psát někomu, že dělá to a to, že je v takové a takové náladě. Zachvíli to dojde tak daleko, že lidi budou psát: „Bolí mě břicho, jdu se vysrat.“ A navíc pocit, že mi každý, kdo mě bude odebírat, bude vidět až do žaludku se mi vůbec nezamlouvá.

  • Na komentář odpověděl(a) Antonín Daněk v komentáři #2
 2. 2
  Antonín Daněk

  danek<zavináč>antonindanektečkacz

  Jop, mluvíš mi z duše. Člověk si pomalu může dát do čtečky 5 twitrujících lidí a zasvětit svůj život sledováním toho, co dělaji.

  Tý druhý stránky, že ostatní ví co děláš a jak se cítíš bych se nebál. Ostatně lidi si tam píšou to, co chtěji aby bylo vidět.

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #1, který napsal(a) Michael
 3. 3
  Scotty

  kapl.tom<zavináč>centrumtečkacz

  Řeknu ti to asi takhle - zaregistruj se a lidi, co odebíráš přes RSS, začni followovat na twitteru. Je to něco úplně jiného, věř mi...

 4. 4
  AlenKa

  Neříkám, že musí každý twitter milovat, to by měl podstatně více uživatelů. Něco do sebe to ale má :-) Přesvědčovat tě o tom nebudu. Twitter 4ever :D (ne, nejsem blazen :)