Dal jsem alespoň trošku smysl doméně mé sestry dankova.cz. Přesunul jsem na ní galerii, protože její prohlížení na serverech ic.cz bylo o nervy. Zápisník z Irska jsem z mého prastarého systému exportoval do Wordpressu. Brzy by tak měl být trošku normálněji objevitelný přes vyhledávače.

Otázka na Wordpressaře. Jak to děláte, když chcete uploadnout obrázek v nějakým větším rozlišení (větším než 800x600)? Wordpress generuje snad 3 verze náhledů, což je dost náročný na server a při malinko větších rozlišeních mi server vrací chybu 500.

2 komentáře

Neváhejte napsat k článku komentář

Nevyplňujte:

 1. 1
  Michael

  michaelf.ms<zavináč>gmailtečkacom

  Za jeden a půl roku na Wordpressu jsem ani jednou nevyužil tu integrovanou uploadovací featuru. Vlastně jsem ani nevěděl, že tam nějaká taková je a uploadoval jsem to ručně. Ani nevím, jestli je nějaká možnost jednoduše vkládat obrázky do článku. Já vždycky sám udělám thumbnail a sám to tam nacpu.

  Popravdě řečeno mě pěkně štve, jak se administrace toho Wordpressu stává čím dál víc drag and drop záležitostí.

  • Na komentář odpověděl(a) Antonín Daněk v komentáři #2
 2. 2
  Antonín Daněk

  danek<zavináč>antonindanektečkacz

  Já to dělám taky růčo no. Resp. přes galerii, takže ne přes FTPko a nemusim dělat ručně thumbnail. Ale tak u WP čekám nějakej moje-segra-friendly rozhraní.

  No, kdyby do toho někdy chtěla psát, tak odstranim to vytváření druhýho mezináhledu. Tím bych měl bejt schopnej přes ten uploadovač vkládat fotky i okolo (pod) 1500 šířky a odpovídající dýlky.

  • Tento komentář je reakcí na příspěvek #1, který napsal(a) Michael