Poslední dobou vždycky když shlédnu nějaký film, tak jej ohodnotím na CSFD. Tento osobní žebříček si můžete nechat řadit např. podle hodnocení, takže snadno zjistíte, jaké filmy se tomu konkrétnímu člověku nejvíce líbily. Myslím, že je to skvělá věc a právě mezi těmito osobními TOP filmy mnohdy najdete perličky, které byste jinak přehlídli.

Bohužel jsou žebříčky dosti omezené pro úzkou komunitu CSFD. Tedy filmy hodnotí poměrně hodně lidí, ale málokdo se tam už vyžívá v diskuzích apod. Proto bych byl rád, kdybych na osobních stránkách lidí potkával jejich TOP filmy a mohl se tak nechat inspirovat.

Nejdříve jsem si tento widget chtěl naprogramovat sám (a zveřejnit samozřejmě), ale musel bych zjišťovat jak se přes PHP vyplňuje HTTP autentizace a hlavně bych musel stahovat celý HTML zdroj žebříčku a z něho tuto informaci vypitvat. Nic příjemného pro cílový, ale hlavně zdrojový, server. Napsal jsem tedy raději mail programátorovy CSFD a ten slíbil brzkou implementaci. (Vlastně brzkou neslíbil, ale já mu věřím. icon_smile.gif) Tak uvidíme.

Dobry den,
CSFD widgety urcite planujeme, i takovy, o kterem pisete. Vse se vcas dozvite.
Dekujeme za prizen.
P.

1 komentář

Neváhejte napsat k článku komentář

Nevyplňujte:

  1. 1
    videafilosofie.webnode.cz

    tjaZAVcentrumtečkacz

    Existuje to už?
    Jestli jo, prosím o odkaz na můj mail