Upozornění na nový obsah pomocí RSS.
Upozornění na nový obsah pomocí e-mailu.
Dnes jsem se podíval na můj školní e-mail a našel jsem tam zprávu od MSDNAA, což je aliance, díky níž mohu jako student ČVUT stahovat různý software od Microsoftu zdarma. Překvapila mě vcelku široká nabídka, ostatně podívejte se sami. Příkladem nechť je Visual Studio 2008 Professional Edition, Windows Server 2008 Enterprise and Standard 64bit nebo Windows XP Professional with SP3.
Zatím jsem neověřil, jestli to opravdu funguje, ale vypadá to věrohodně.
03.10 /2008 - 21:33
6 komentářů
Nejčtenější články za poslední půlrok.
Nejkomentovanější články za poslední půlrok.
Nejčastěji komentující čtenáři za poslední půlrok.
Výběr zajímavých stránek.
delicious (profil)
blogy
v angličtině
Zaujala vás tato bleskovka? Nezapomeňte, že je ve vaší moci ukázat stovkám dalších lidí, že tento text se vám libí. Stačí kliknout na následující tlačítko.
Chcete být upozorňován(a) na nové texty? Pak si přidejte do své RSS čtečky zdroj pro články, bleskovy nebo komentáře a buďte tak informování o všem novém.
Neváhejte napsat k bleskovce komentář (Co je to komentář ?), pokud máte k danému tématu co říci.
Ano, WindowsXP je možné si stáhnout + dostaneš legální seriové číslo. Ted zrovna koukám v čem budu psát C++ :)
Funguje to, jen nevím, jestli to není omezené na množství aplikací, které může jeden člověk stáhnout za semestr. Pokud ne, tak to se bude sosat... :)
MSDN AA jsem měl na střední, mám ho i teď na VŠ (FI MUNI) a je to skvělá věc. Všechny aplikace jsou k dispozici k nekomerčním účelům, žádné jiné limity na stahování/používání myslím nejsou.
Jojo, skvela vec. Uz jsem na koleji protahla par giga ve ctvrtek, jelo to jako po masle :-) A Visual Studio 2008 jsem zvladla po ceste domu vlakem dokonce i nainstalovat. Uff, neskutecne zdlouhave :-)
Jenom bych se bál, že až dokončíme školu (nebo nás vyhodí), tak ty klíče zruší. A tim nemyslim klíč od webu, ale klíč toho software.
myslím že pokud tě vyhodí, bude to jedno z posledních, co tě bude trápit. A pokud tu školu dokončíš, očekává se že už ten soft budeš mít kde brát jinde (multilicence dvojí nabouchané zahraniční firmy, kde vyděláváš miliony :-).
Navrženo pro přenos v binární soustavě | Kdo stojí za tímto blogem? | © Antonín Daněk | Autorské dílo